• ژل فیلر هیابل اولترا Hyabell Ultra

  ژل فیلر هیابل اولترا Hyabell Ultra یک فیلر هیالورونیک اسید محصول کشور آلمان است. این ژل فیلر برای رفع چین و چروک ها، بازسازی حجم از دست رفته در صورت و تزریق در بافت زیر جلدی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. ژل فیلر هیابل اولترا دارای تکنولوژیMPT  یا ذرات تک فاز بوده و با ژل حاوی ویسکوزیته و الاستیک عالی برای دستیابی به نتایج بهتر در پوست تولید می شود.

  ژل فیلر هیابل اولترا Hyabell برای درمان چین و چروک های سطحی و عمیق طراحی شده است. این ژل فیلر حجم از دست رفته صورت را بازسازی می کند و اثر لیفتینگ غیر جراحی  بر روی پوست دارد. Hyabell Ultra همچنین برای بینی، چانه و پر کردن زخم استفاده می شود. وجود لیدوکائین به عنوان یکی از مواد به کار رفته در این محصول سبب کاهش درد هنگام تزریق شده است. ویسکوالاستیسیته مناسب این فیلر نیز سبب ماندگاری این فیلر شده است. این ژل فیلر بسته به انواع پوست بین 12 تا 14 ماه ماندگاری دارد. ژل فیلر هیابل اولترا Hyabell Ultra  با حجم ۱ سی سی دارای مجوز از وزارت بهداشت است.

 • ژل فیلر هیابل لیپس Hyabell Lips

  ژل فیلر هیابل لیپس Hyabell Lips برای کانتورینگ و برجسته سازی لب استفاده می شود. استفاده از این ژل باعث زیبایی و جلوه بیشتر خطوط لب و جذاب شدن و پر شدن آن می شود. این ژل فیلر دارای هیالورونیک اسید است. هیالورونیک اسید یک رطوبت ساز طبیعی است که با پوست انسان سازگار است و به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد. بنابراین استفاده از آن باعث افزایش حجم آب و انعطاف پذیری در پوست می شود. ویسکوالاستیسیته مناسب این محصول نیز باعث ماندگاری بالای آن شده و لیدوکائین موجود در آن باعث کاهش درد بیماردرهنگام تزریق می گردد. نتایج استفاده از این ژل فیلر به سرعت خود را نشان می دهد. ژل فیلرهیابل لیپس Hyabell Lips با حجم 1 سی سی دارای مجوز از وزارت بهداشت است.

 • ژل فیلر هیابل دیپ Hyabell Deep

  ژل فیلر هیابل دیپ Hyabell Deep محصول کشور آلمان است. این ژل فیلر می تواند چین و چرو ک ها و خطوطی که با افزایش سن بر روی پوست پدیدار می شود را کاهش داده و یا رفع کند. ژل فیلر هیابل دیپ Hyabell Deep می تواند خطوط عمیق بر جای مانده بر روی پوست را رفع  کند و در از بین بردن چین و چروک ها موثر باشد. این فیلرهمچنین دارای هیالورونیک اسید  کراس لینک که ماده ای طبیعی است و در بدن انسان وجود دارد، می باشد.

  ژل فیلر هیابل اولترا دارای تکنولوژی MPT  یا ذرات تک فازبوده و با ژل حاوی ویسکوزیته و الاستیک عالی برای دستیابی به نتایج بهتر در پوست تولید می شود. ویسکوالاستیسیته مناسب این محصول نیز باعث ماندگاری بالای آن شده و لیدوکائین موجود در آن باعث کاهش درد بیماردرهنگام تزریق می گردد. ژل فیلر هیابل دیپ Hyabell Deep برای تزریق در خط خنده، خط اخم و گونه و چانه استفاده می شود.  این محصول با حجم 1 سی سی دارای مجوز از وزارت بهداشت است.

 • ژل فیلر هیابل بیسیک Hyabell Basic

  • تزریق زیر چشم
  • محصول کشور آلمان
  • اثری نرم، یکنواخت و طبیعی در پوست
  • ماندگاری بالای
  • حجم 1 سی سی
  • دارای مجوز از وزارت بهداشت

منو اصلی