معرفی

آرادرما به عنوان بزرگترین فروشگاه تخصصی محصولات و خدمات سلامت و زیبایی در سراسر ایران می کوشد تا به مرحله نوینی از فروش آنلاین و خدمت رسانی دست یابد. برای این هدف تیم مجرب آرادرما با بررسی بهترین و با کیفیت ترین محصولات روز دنیا و کمپانی های معتبر تلاش می کند تا پاسخگوی نیاز تمامی پزشکان، کلینیک ها و دیگر افراد باشد. آرادرما  اصالت کالا را جزیی جدایی ناپذیر از هویت خود می داند و می کوشد با بهره گیری از امکانات تکنولوژیک دنیا همراهی مطمئن و همیشگی برای مشتریان خود باشد.

در کنار همراهان و خریدارانمان به پیشرفت و بهبود روزافزون می اندیشیم و هر روز گامی نو و موثر در این راه بر خواهیم داشت .

داستان ما

start
11 تیرماه 96
آرادرما فعالیت خود را با رویکردی نوین در زمینه محصولات و خدمات سلامت و زیبایی آغاز کرد. ارائه بهترین و معتبرترین برندهای دنیا در زمینه سلامت و زیبایی یکی از اهداف عمده آرادرما در آغاز راه بود.
photo_2018-11-06_11-47-53
1 اردیبهشت 97
سایت آرادرما با نگاهی نو به فروش و بازاریابی آنلاین و خدمات دهی گسترده تر در سراسر ایران راه اندازی شد و توانست بخش بزرگی از نیاز مشتریان و سفارش دهندگان را در مدت کوتاهی پاسخگو باشد.
photo_2018-10-25_11-13-07
تیر ماه 97
آرادرما با توجه به حجم سفارشات و فروش و ارسال محصولات به سراسر ایران و تامین نیازهای پزشکان و کلینیک ها، توانست به بزرگترین فروشگاه آنلاین در زمینه فروش محصولات و خدمات سلامت و زیبایی در ایران تبدیل شود.
photo_2018-10-28_12-06-40
26 آبانماه 97
با توجه به استقبال کاربران و سفارش دهندگان و نیاز به گسترش فروشگاه آرادرما و توسعه آن از لوگو و سایت جدید رونمایی شد. لوگوی آرادرما که یک قو را نشان می دهد، زیبایی و سلامت و وفاداری آرادرما به مشتریان خود را نشان می دهد.
آراردما
سال 97
و اکنون تیم مجرب آرادرما در بخشهای فروش، دیجیتال مارکتینگ، آی تی و طراحی بدنبال توسعه ایده خود و وارد کردن آرادرما به حوزه چند رسانه ای و بهره بردن از تمامی امکانات روز برای ارتباطی بهتر با مخاطبین و سفارش دهندگان هستند.
to be continued
ادامه دارد...

برند های موجود در آرادرما

دسته بندی محصولات

مشاوره محصولات (۲۴ ساعته)