آموزش کار با دستگاه میکرودرم خانگی

از گذشته تاکنون افراد برای داشتن پوستی صاف، شفاف و شاداب تلاش کرده اند و از روش های مختلفی برای رسیدن به خواسته خود استفاده کرده اند. اما خوشبختانه این روزها پیشرفت علم و تکنولوژی کار را آسان کرده و افراد میتوانند در کمترین زمان ممکن به آن چیزی که مد نظر دارند دست پیدا کنند. یکی از انواع این روش ها، میکرودرم نام دارد. این روش که طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده باعث می شود که پوست های مرده افراد از بین برود و پوستی سالم و تمیز جایگزین آن شود. اما سوال اینجاست که تا چه اندازه نسبت به این روش آگاهی دارید؟ در ادامه این مقاله به آموزش کار با دستگاه میکرودرم می پردازیم.

آموزش کار با دستگاه میکرودرم خانگی

میکرودرم چیست؟

پزشکان همواره از میکرودرم به عنوان روشی فوق العاده برای جوانسازی و همچنین زیباسازی پوست یاد می شود. در واقع میکرودرم این توانایی را دارد که افراد را از شر جوش، لک و همچنین منافذ باز پوست خلاص کند و پوستی صاف، شفاف و جوان را برای آنها به همراه آورد. برای استفاده از این روش پزشکان باید در ابتدا پوست را کاملا تمیز و عاری از هرگونه آرایش و چربی نمایند و سپس به مدت لازم و با توجه به نوع پوست و ضایعه آن که از جانب پزشک مربوطه تعیین می شود سایشی بر روی پوست در جهات مختلف و همچنین قسمت های متنوع ایجاد می کنند. معمولا این کار چیزی حدود 20 الی 30 دقیقه به طول می انجامد و بیماران پس از آن میتوانند صورت خود را با آب ولرم شستشو دهند.

انواع دستگاه میکرودرم

برای اینکه بتوانید از دستگاه میکرودرم استفاده نمائید، در ابتدا باید با انواع آن آشنایی کاملی پیدا کنید. در واقع امروزه دو نوع کریستالی و الماس از این دستگاه در بازار موجود می باشد. دستگاه های کریستالی به گونه ای هستند که کریستال های ریزی را روی سطح پوست اسپری کرده و با کمک آن سلول های مرده پوست را از بین می برند. نکته جالب اینجاست که این کریستال ها از نمک یا اکسید آلومینیوم ساخته شده است. اما دستگاه میکرودرم الماسی، مجهز به نوک الماسی بوده و با کمک آن سلول های مرده پوست را از بین می برند. اندازه و سختی که هر کدام از دستگاه ها در اختیار دارند ارتباط مستقیمی با نوک الماس بکار رفته در آنها دارد. این دستگاه ها که جزء اولین ها به حساب می آید طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب نموده است.

آموزش میکرودرم

آموزش کار با دستگاه میکرودرم خانگی

برای اینکه بتوانید از دستگاه میکرودرم خانگی استفاده کنید در وهله اول باید آموزش های لازم را دریافت نمائید. در واقع در ابتدا باید کامل صورت را تمیز کرده و از هرگونه آرایش پاک کنید. سپس دستگاه میکرودرم خانگی را بر روی صورت حرکت دهید. این کار سایشی را بر روی صورت ایجاد می کند که منجر به از بین رفتن پوست های مرده و در نتیجه ایجاد شفافیت بر روی آن می شود. معمولا توصیه می شود که هفته ای یکبار از این دستگاه برای رسیدن به نتیجه دلخواه استفاده شود.

منبع : فروشگاه تجهیزات پزشکی آرادرما

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    منو اصلی