دستگاه میکرونیدلینگ

همانطور که می دانید زیباسازی پوست یکی از راه هایی است که افراد برای داشتن صورتی زیباتر و جذاب تر همواره به دنبال آن هستند. اما امروزه تکنولوژی آنقدر به سمت جلو حرکت می کند که نمی توان به درستی تصمیم گرفت کدام یک از روش های زیباسازی صورت نتیجه و عملکرد بهتری خواهد داشت. دستگاه میکرونیدلینگ صورت یکی از روش هایی است که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده و نتایج خوبی نیز در اختیار آنان قرار داده است. اما سوالی که مطرح می شود این است که تا چه اندازه با میکرونیدلینگ صورت آشنایی دارید؟ در این مقاله قصد داریم توضیحات مختصری در رابطه با میکرونیدلینگ صورت در اختیار شما بگذاریم با ما همراه باشید.

دستگاه میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ صورت

در واقع میکرونیدلینگ نوعی روش تحریک مکانیکال پوست است که در این روش با استفاده از سوزن های بسیار ریز میلیون ها میکروکانال در پوست ایجاد کرده و با تحریک کلاژن سازی باعث ترمیم ساختار و عملکرد پوست آسیب دیده شده و در نهایت باعث تغییر آن می شود. پزشکان از میکرونیدلینگ صورت به عنوان یک ابتکار جدید در زمینه درمان‌های پوست یاد می کنند که می تواند خطوط ظریف پوست، اسکارها و ترک‌ های پوستی را به طور قابل توجهی کاهش ‌دهد. اما مسئله ای که وجود دارد این است که سوزن ها چگونه می توانند باعث تحریک کلاژن ها شوند؟

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

روش کار با دستگاه

در این روش پزشکان برای استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ با وارد کردن سوزن ها به داخل پوست، باعث افزایش انتشار فاکتورهای رشد از فیبروبلاست ها، پلاکت های خونی و بهبود عملکرد فاکتورهای رشد alpha و Beta می‌گردد. این فرایند منجر به افزایش تولید کلاژن و الاستین توسط فیبروبلاست ها می شود. اکثر بیماران بعد از درمان، پوستشان به رنگ قرمز روشن خواهد بود، مثل اینکه دچار آفتاب سوختگی شده باشند. زمان مورد نیاز برای بهبودی به شدت درمان بستگی دارد. به طور متوسط، قرمزی پوست بیماران ما 2 تا 4 روز طول می ‌کشد و نتایج درمان نیز به طور معمول تا 6 ماه بعد همچنان ادامه دارد.

دستگاه میکرونیدلینگ

قیمت دستگاه میکرونیدلینگ

مطمئنا مهمترین مسئله ای که ذهن متقاضیان استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ را به خود مشغول می کند قیمت آن است. باید بدانید که موارد زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل است که از جمله ان میتوان به برند محصول، کارآیی، قدرت مکش و همچنین ساختار آن اشاره کرد. هر چقدر کیفیت و کارآیی محصول بیشتر باشد هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. از همین رو آگاهی از ویژگی ها و کیفیت محصول انتخابی قبل از خرید کمک می کند تا با خیالی آسوده تر اقدامات خرید را انجام دهید.

منبع : فروشگاه تجهیزات پزشکی آرادرما

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    منو اصلی