بهترین دستگاه میکرونیدلینگ خانگی

امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی منجر شده تا افراد با بهترین روش های موجود، زیبایی که مد نظر دارند را برای خود فراهم آورند. در واقع روش های بسیار زیادی برای رسیدن به پوستی زیبا و شفاف و عاری از هرگونه چین و چروک وجود دارد که یکی از بهترین آن ها را می توان میکرونیدلینگ نام گذاری کرد. دستگاه میکرونیدلینگ دستگاهی است که با استفاده از سوزن های نازک، سوراخ هایی بسیار ریز و البته سطحی بر روی پوست ایجاد می کنند و به این ترتیب ترک هایی که وجود دارد را از بین می برد. از این روش برای درمان بسیاری از مشکلات همچون سوختگی، بستن منافذ پوست، درمان لک پوستی، رفع چین و چروک و…. استفاده می شود. اما تا چه اندازه نسبت به انواع دستگاه میکرونیدلینگ آشنایی دارید؟ در ادامه ی مطب به بررسی انواع دستگاه میکرونیدلینگ خانگی خواهیم پرداخت.

بهترین دستگاه میکرونیدلینگ خانگی

انواع دستگاه میکرونیدلینگ

در این قسمت از مقاله در نظر داریم برخی از انواع دستگاه میکرونیدلینگ را خدمت شما معرفی کنیم:

درمارولر

این دستگاه که شباهت بسیار زیادی به قلم موهای غلتکی کوچک رنگ آمیزی دارد با در اختیار داشتن 200 سوزن بسیار ریز این توانایی را دارد که افراد را به خواسته شان برساند. به عقیده بسیاری از افراد می توان از این دستگاه میکرونیدلینگ خانگی استفاده نمود و نتایج خوبی دریافت کرد. روش کار این دستگاه به گونه ای است که باید روی سطح دوار به حرکت در آید و کار خود را انجام دهد.

دستگاه دکتر پن

اگر بخواهیم از ویژگی های ظاهری این دستگاه بگوییم باید آن را به خودکاری با نوک گرد و مدور تشبیه نماییم که سوزن هایی ریز را در نوک خود تعبیه کرده است. این سوزن ها در حین حرکت همانند یک مهر می مانند و با نفوذ به داخل پوست و سپس خارج شدن، سوراخ های ریزی را ایجاد می نمایند. بسیاری از افراد دکتر پن را بهترین دستگاه میکرونیدلینگ خانگی می دانند زیرا کار با آن بسیار ساده و آسان است. نکته مثبت این است که درمارولر و دکتر پن هر دو بر روی ساختمان پوست تاثیر گذاشته و با تحریک آن، تلاش می کند تا کلاژن های تازه تولید شود.

دستگاه میکرونیدلینگ برقی دکتر پن Dr. Pen A1 W

دستگاه درما استامپ

این دستگاه شباهت بسیار زیادی به دکتر پن دارد و تنها تفاوت آنها را می توان اندازه ی نوک آن دانست که درمااستامپ بزرگتر و البته تعداد سوزن های بیشتری را در خود جای داده است. در داخل این دستگاه یک موتور الکتریکی تعبیه شده که حرکت را آسان می کند و همانند مهر زدن سوراخ هایی را بر روی پوست ایجاد می کند و افراد را به نتیجه دلخواه می رساند.

دستگاه میکرونیدلینگ خانگی

دستگاه میکرونیدلینگ با سیستم دیود و نور LED

در این دستگاه برای جوانسازی پوست از سیستم دیود و نور LED کمک گرفته اند. با توجه به تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده می توان دریافت این دستگاه همانند دستگاه های دیگر عملکردی مشابه از خود بروز می دهد.

دستگاه میکرونیدلینگ با سیستم امواج رادیویی

در این دستگاه سوزن های ظریف با در اختیار داشتن امواج رادیویی وارد پوست می شوند و با توجه به گرمایی که در آن ناحیه ایجاد می کنند، پوست را وادار به کلاژن سازی خواهند کرد. هر چند که این دستگاه نیز عملکردی مشابه سایر دستگاه ها از خود بروز داده است. اما با این حال استفاده متداول از آن مشاهده نشده است.

منبع : فروشگاه تجهیزات پزشکی آرادرما

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    منو اصلی