آموزش هایفوتراپی با دستگاه مینی هایفو

امروزه به واسطه پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داده، روش های بسیار زیادی به دنیا معرفی شده که میتواند افراد را در رسیدن به پوستی زیبا و شاداب کمک کند. هایفوتراپی نیز از جمله بهترین روش هایی است که این روزها به واسطه نتیجه خوبی که از خود به جای گذاشته توانسته طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب نماید. اما سوال اینجاست که تا چه اندازه نسبت به هایفوتراپی و همچنین آموزش کار با دستگاه مینی هایفو اطلاعات دارید؟ در ادامه این مقاله به بررسی این مسئله میپردازیم.

دستگاه مینی هایفو

هایفوتراپی چیست

هایفوتراپی را میتوان جدیدترین روش جوانسازی و لیفت صورت و گردن بدون هیچگونه جراحی دانست. این روش که مورد تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا رسیده تنها در یک جلسه و بدور از هرگونه دردی میتواند افراد را به نتیجه دلخواه برساند. در هایفوتراپی پزشکان با ایجاد گرمای شدید در ناحیه مورد نظر، به جوانسازی پوست و بدن و همچنین ترمیم بافت های آسیب دیده میپردازند و در نتیجه پوستی جدید و جوان را جایگزین آن می نمایند. معمولا افرادی که بالای 30 سال سن دارند و پوست آنها در آستانه شل شدن است و هیچ تمایلی به انجام عمل های جراحی و لیفت ندارند به سراغ استفاده از این دستگاه میروند.

دستگاه جوان‌ساز و لیفتینگ پوست مینی هایفو Mini Hifu

آموزش هایفوتراپی با دستگاه مینی هایفو

اگر در نظر دارید که از روش هایفوتراپی برای رسیدن به پوستی زیبا و البته عاری از هرگونه چین و چروک استفاده نمائید. باید به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه کنید. برای آموزش کار با مینی هایفو باید در جریان باشید که در ابتدا باید بر روی تختی دراز کشیده و آرامش خود را حفظ نمائید. سپس پزشک دستگاه را به نزدیکی شما آورده و چیزی حدود 30 الی 45 دقیقه آن را همچون سونوگرافی به آرامی بر روی پوست در جهات مختلف به حرکت در می آورد. این حرکات هیچ دردی را برای افراد به همراه نداشته از همین رو هیچ نیازی به بیهوشی و بی حسی نیز ندارد.

کار با دستگاه مینی هایفو

مزایای هایفوتراپی چیست

مسلما تا زمانی که یک روش پزشکی نتایج مثبتی را با خود به همراه نداشته باشد افراد به سراغ انجام آن نمیروند. این مسئله در رابطه با هایفوتراپی نیز صدق می کند. از همین رو برخی از مزایای آن را خدمت شما ارائه می دهیم:

 • تنها در یک جلسه درمانی افراد را به نتیجه دلخواه میرساند.
 • ماندگاری آن حدود 6 ماه است.
 • به هیچگونه مراقبت های پس از درمان نیاز ندارد.
 • دوران نقاهت نداشته و افراد میتوانند بلافاصله به کار و زندگی عادی خود برگردند.
 • این روش کاملا بدون درد؛ خونریزی و حتی عمل جراحی می باشد.
 • نتایج آن کاملا طبیعی روی می دهد و هیچ آسیبی به پوست وارد نمی شود.

منبع : فروشگاه تجهیزات پزشکی آرادرما

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  منو اصلی