احترام به مشتریان و همراهی با آنان و اطمینان دادن به آنها برای خریدی مطمئن و امن، یکی از ضروری ترین نکاتی است که سرلوحه فروش و خدمات در آرادرما می باشد. یکی از مواردی که فروشگاه های آنلاین همواره با آن مواجه هستند امکان بازگشت کالای خریداری شده است. آرادرما برای این امر مهم راهکارهایی را در نظر گرفته است تا امنیت و اعتماد خریداران را پس از فروش نیز تامین کند. به همین منظور، افرادی که از آرادرما خرید می کنند می توانند از بازگشت کالا به هر دلیلی مطمئن باشند. مشتریان این امکان را دارند که در چارچوب تعریف شده، کالا را بازگردانده و یا تعویض کنند.

شرایط و ضوابط بازگشت و تعویض کالا:

  • بازگشت و تعویض کالا از زمان ارسال تا 4 روز کاری امکان پذیر است و پس از آن امکان تعویض و جابجایی آن میسر نخواهد بود.
  • اگر کالا به علت خرابی و ایراد محصول و یا خطای آرادرما بازگشت داده شود، هزینه بازگشت بر عهده آرادرما و در صورتی که مشتری به دلایل دیگر قصد بازگرداندن و تعویض کالا را داشته باشد، کلیه هزینه های حمل و نقل بر عهده مشتری محترم خواهد بود.
  • از آنجا که محصولات این فروشگاه اینترنتی آرادرما مربوط به پزشکی و زیبایی است، یکی از شرایط بازگشت محصولات باز نشدن بسته بندی آن ها می باشد. همچنین در مورد دستگاه های زیبایی، در صورت استفاده از دستگاه، امکان تعویض و بازگشت آنها وجود نخواهد شد.

دسته بندی محصولات

مشاوره محصولات (۲۴ ساعته)