بهترین مارک بوتاکس

مطمئنا زمانی که چین و چروک ها بر روی صورت شما تزریق می شود، اولین فکری که به ذهنتان خطور می کند از بین بردن آنهاست. باید بدانید که امروزه روش های زیادی به این منظور وجود دارد اما همواره بوتاکس به عنوان بهترین رووش نتیجه بخش یاد می شود. اما سوالی که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول می کند این است که بهترین مارک بوتاکس چیست؟ مطمئنا امروزه به واسطه پیشرفت هایی که در زمینه پزشکی رخ داده انواع مختلفی از مارک بوتاکس را به دنیا کرده است که این مسئله کار را برای افراد و حتی پزشکان در حین خرید سخت می کند. در ادامه به معرفی برخی از بهترین مارک های بوتاکس میپردازیم. با ما همراه باشید.

بهترین مارک بوتاکس

انواع مارک بوتاکس

برای اینکه بتوانید تجربه ای نتیجه بخش و البته رضایت بخش از تزریق بوتاکس بدست آورید، علاوه بر اینکه باید به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه نمائید، انتخاب مارک بوتاکس نیز از جمله مواردی است که باید به آن توجه کنید. خوشبختانه امروزه انواع مختلفی از مارک بوتاکس در بازار موجود می باشد که آگاهی از ویژگی ها و نحوه عملکرد آنها میتواند انتخاب را راحت کند.

بوتاکس | Botox

همانطور که گفته شد بوتاکس این توانایی را دارد که انتقال سیگنال های عصبی به عضلات را با اختلال مواجه کند. در واقع پس از اینکه پزشک اقدام به تزریق بوتاکس نمود، این سم کار خود را آغاز کرده و با سفت کردن عضلات از انقباض آنها جلوگیری به عمل می آورد. معمولا از بوتاکس برای برطرف نمود خطوط پیشانی، پای کلاغی، اخم و خنده و… استفاده می شود و تاکنون با توجه به نتایج خوب علاقمندان زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

نورونوکس | Neuronox

یکی از جدیدترین محصولات ارائه شده به بازار که به منظور برطرف کردن خطوط چین و چروک ایجاد شده بر روی صورت از آن استفاده می شود نرونوکس نام دارد. این محصول که از سم بوتولینوم ساخته شده خاصیتی درمانی داشته و در صورتی که با دوز کم مورد استفاده قرار گیرد این توانایی را دارد که عضلات را فلج کرده و ارتباط عصبی-شیمیایی بین عضلات را قطع کرده و از بروز چین و چروک جلوگیری به عمل آورد. نکته جالب اینجاست که این محصول در کشور کره ساخته شده است.

مصپورت | Masport

هر چند که پزشکان بوتاکس را بهترین مارک بوتاکس می دانند اما باید بدانید که مصپورت هر چند که محصولی ایرانی و جدید به شمار می آید اما این توانایی را دارد که به طور موقت، خط های اخم متوسط تا شدید بین ابروها را درمان کند. اما نکته اینجاست که قبل از خرید این محصول حتما باید با پزشک مربوطه مشورت های لازم را صورت دهید.

کنیتوکس | Canitox

کنیتوکس که به عنوان سم بوتولینوم شناخته می شود، این توانایی را دارد که چین و چروک های عمیق ایجاد شده بر روی پیشانی، خطوط لبخند، خط اخم و… را از بین ببرد. تنها نکته ای که باید به آن توجه شود، نگهداری در یخچال و در دمای -4 درجه سانتی گراد می باشد.

منبع : فروشگاه تجهیزات پزشکی آرادرما

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    منو اصلی