پوست و مو
سلامت
روانشناسی

10 گام موثر برای مراقبت از پوست

پوست مانند هر بخش دیگری از بدن نیاز به مراقبت دارد. داشتن پوستی زیبا و شفاف از گذشته تا امروز یکی از عوامل مهم زیبایی بوده است و همواره روش های مختلفی برای داشتن پوستی زیبا پیشنهاد شده است. بخشی از این اقدامات مربوط به مراقبت و نگهداری از پوست است. حتما شما هم می…

سلامتی

راهنمای کامل خرید فشارسنج دیجیتالی

با توجه به تنوع زیاد برند ها و انواع مختلف فشارسنج های دیجیتالی در بازار، ممکن است انتخاب و خرید فشارسنج دیجیتالی مناسب کمی مشکل به نظر بیاید. اما جای نگرانی نیست. با در نظر گرفتن چند فاکتور که در ادامه خواهیم گفت، می توانید متناسب با نیازهای خود یک دستگاه فشارسنج دیجیتالی تهیه کنید.

روانشناسی

روانشناسی جنایی با نگاهی به شخصیت تئودور باندی، جنایتکار مخوف امریکایی

شخصیت جنایتکاران و بزهکاران چگونه است؟ چه عواملی سبب شکل گیری شخصیت یک جنایتکار می شوند؟ زندگی و کودکی او چگونه بوده است و چه عواملی شخصیت مجرمانه او را شکل داده اند؟ چگونه می توان به ذهنیت و شخصیت پیچیده مجرمان و بزهکاران پی برد؟ این پرسش ها ممکن است در اولین گام خاطره…

دانستنی

اهمیت صبحانه

صبحانه یکی از وعده های غذایی مهم در طول روز است. صبحانه می تواند در تامین انرژی شما در طی روز اهمیت فراوانی داشته باشد. خوردن صبخانه می تواند در طولانی مدت به سلامت شما کمک کرده و بسیاری از بیماری ها مانند فشارخون، ناراحتی های قلبی و دیابت را از شما دور کند.  …

یادداشت پزشکان

دکتر نیما نائلی

دوام ژل ها به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد و همین مساله تخمین و برآورد یک استاندارد واحد را برای آن مشکل می سازد. این فاکتورها عبارتند از غلظت و خصوصیات ژل مصرفی، خصوصیات بدنی شخص دریافت کننده و تکنیک تزریق. استاندارد رایج و تعیین شده برای ماندگاری اغلب ژل ها در محل تزریق حدود چهار الی نه ماه تعیین شده است و این یعنی در صورت استفاده از ژل های با کیفیت و استاندارد شما باید انتظار خود را در این محدوده زمانی تعیین کنید. فیلرهای گران قیمت دوام بالای دوازده ماه را نیز وعده می دهند. از آنجا که پزشکی همیشه گوشه های پنهان دارد، معمولا انتظارات افراد با عدد و رقمها تطبیق پیدا نمی کند. سوالی که اینجا پیش می آید این است که آیا ژل هایی هستند که دوام بیشتری داشته باشند؟ مسلما بله. ژل هایی که دارای ترکیبات اسید هیالورونیک نیستند مانند رادیس و الانسه دوامی بین هجده ماه تا سه سال دارند. اما این فیلرها در کنار قیمت بالا و کیفیتی بینظیر محدویتهایی را نیز به همراه دارند.

دکتر نیما نائلی
مدرس دوره های تزریقات زیبایی و سردبیر نشریه تخصصی زیبایی دانش برتر

چه چیز شخصیت ما را شکل می دهد؟ چه چیز باعث شده که اکنون در جایگاهی که هستیم باشیم؟ چرا  برخی افراد در کار و فعالیت های خود موفق می شوند و برخی شکست می خورند؟ چه چیزی در زندگی تعیین می کند که ده سال آینده چه کسی هستیم و کجا ایستاده ایم؟

هر آنچه امروز دارید و هر آنچه که در آینده به دست خواهید آورد بستگی به شخصیت شما داشته و دارد. شخصیت شما به میزان زیادی به سلامت و موفقیت شما نیز بستگی دارد. این شخصیت شماست که میزان پایداری شما بر روی مسئله ای در زندگی را تعیین می کند. شخصیت شما تعیین می کند که جسورانه یا محتاط برخورد کنید. و این شخصیت است که شما را به پیش می برد و شما را به موفقیت می رساند.

برای داشتن شخصیتی که شما را به موفقیت برساند باید رفتارهای پایدار و مثبتی در خود ایجاد کنید. از گامهای کوچک شروع کنید. تغییر پایدار یک رفتار می تواند بر روی شخصیت شما اثری بزرگ گذارد و این اثر بزرگ خود را در زندگی شما نشان خواهد داد. فردا دیر است و فردا گفتن ها از شخصیت افراد موفق به دور است. در اولین گام از همین امروز در خود تغییری ایجاد کنید و کاری ناکرده را به انجام رسانید. از این تغییر خود محافظت کنید تا به عنوان رفتاری ثابت در شما ماندگار شود. می توانید هر شب مزایا و نکات مفید این تغییر را برای خود بنویسید. گام های کوچک و ماندگار شخصیت و زندگی ما را می سازند. از همین حالا برای تغییر گام بردارید.

دسته بندی محصولات

مشاوره محصولات (۲۴ ساعته)