راهنمای خرید ژل فیلر

این روزها، افراد زیادی برای رسیدن به زیبایی از روش های مختلفی استفاده می کنند. ژل فیلر از جمله مهمترین و شایع ترین این روش ها به حساب می آید که پس از بوتاکس توانسته طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب نماید. همانطور که میدانید عوامل مختلفی در ظاهر چین و چروک بر روی صورت و از بین رفتن شادابی آن موثر هستند اما فیلر که بعنوان موادی مصنوعی شناخته می شود در تغییر زوایای صورت و حجم دهی و برطرف کردن چین و چروک نقش موثری ایفا کرده و میتواند ظاهری بهتر و جوانتر و البته صاف تر را برای آنان به همراه آورد. این ژل ها امروزه به واسطه عوارض و خطرات کمتری که با خود به دنبال دارد، توانسته طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب نماید. در این مقاله قصد داریم تا شما را برای خرید ژل فیلر راهنمای کنیم.

راهنمای خرید ژل فیلر

وقتی فکر خرید ژل فیلر را در سر میپرورانید باید بدانید که امروزه انواع مختلفی از این ژل در بازار موجود می باشد که هر کدام از آنها کارآیی متفاوتی از خود به جای میگذارند این ژل ها عبارتند از:

 • چربی انسانی که از بدن خود بیمار گرفته می شود تا حساسیت ها و آلرژی ها به حداقل برسد.
 • اسیدهیالورونیک که منشایی حیوانی داشته و از پیری زودرس و بروز چین و چروک بر روی صورت جلوگیری می کند.
 • کلسیم هیدروکسی آپاتیت از جمله سنگین ترین فیلرهای پوستی به شما می آید که به صورت کاملا طبیعی در استخوان ها بوده و کمترین حساسیت های پوستی را به دنبال دارد. کاربرد اصلی این ژل در دندانپزشکی می باشد.
 • اسید پلی لاکتیک خصوصا در تولید کلاژن موثر بوده و میتواند به عنوان محرک وارد بدن شود. این روش موثرترین روش برای حجیم کردن لب ها و همچنین پرکردن خطوط خنده دارد.

راهنمای خرید ژل فیلر | راهنمای خرید ژل لب | راهنمای خرید بهترین فیلر

کاربرد ژل فیلر

 اصلی ترین کاربرد ژل فیلر را میتوان به برطرف کردن چین و چروک های موجود بر روی صورت ارتباط داد. در واقع افزایش سن ناراحتی های زیادی را با خود به همراه دارد که بروز چین و چروک از جمله مهمترین آنها به شمار می آید که خوشبختانه امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی این مشکل را برطرف کرده است. اما از جمله دیگر کاربردهای ژل فیلر را میتوان به حجیم کردن لب ها، برجسته سازی گونه و چانه و همچنین زاویه سازی صورت اشاره کرد. تمامی این موارد تنها در صورتی بدون هیچگونه عوارضی همراه خواهد بود که افراد در حین خرید ژل فیلر نهایت دقت را به کار گیرند و علاوه بر آن به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه نمایند.

فواید استفاده از فیلر

 • چین و چروک های موجود بر روی صورت را از بین می برد.
 • نقش موثری در بهبود حالت و افزایش حجم لب ها دارد.
 • در زاویه سازی و بهبود طرح صورت موثر عمل می کند.
 • در بهبود جای زخم و اسکارها نقش موثری دارد.

منبع : فروشگاه تجهیزات پزشکی آرادرما

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دسته بندی محصولات