دستگاه زیبایی خانگی

این روزها تمامی افراد مرد و زن، پیر و جوان برای داشتن پوستی شاداب، تمیز و البته سالم تلاش می کنند. آنها به این باور رسیده اند که داشتن پوستی سالم علاوه بر روحیه آنان در سلامت جسمی آنان نیز موثر خواهد بود. از همین رو متخصصان پس از پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه های زیبایی بسیار زیادی را به دنیا معرفی کردند که در این راه نقش موثری ایفا کرده است. حال چقدر بهتر خواهد شد که دستگاه زیبایی خانگی به بازار معرفی شود و افراد را از پرداخت هزینه های گزاف کلینیک های زیبایی خلاص کند. مطمئنا این مسئله باعث شده تا مشتاق شوید نسبت به انواع دستگاه های زیبایی خانگی آگاهی پیدا کنید. در ادامه برخی از آنها را خدمت شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

دستگاه زیبایی خانگی | بهترین دستگاه زیبایی خانگی | خرید دستگاه زیبایی خانگی

معرفی دستگاه زیبایی خانگی

همانطور که گفته شد این روزها به واسطه تغییراتی که در علم و تکنولوژی رخ داده انواع مختلفی از دستگاه زیبایی خانگی به دنیا معرفی شده است. که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

دستگاه میکرودرم بخاردار ابریژن انزو Enzo

این دستگاه در طی سال های اخیر به عنوان وسیله ای برای عمل لایه برداری شناخته شده است و به سادگی میتواند این کار را انجام دهد. در واقع این دستگاه با تحریک اپیدرم پوست به کلاژن و الاستین سازی پوست کمک می کند. و در نتیجه پوستی سالم و زیبا و البته شاداب را برای آنها فراهم می آورد.

دستگاه زیبایی خانگی | بهترین دستگاه زیبایی خانگی | خرید دستگاه زیبایی خانگی

دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی

میکرودرم ابریژن به عنوان یک روش برای پاکسازی و زیبایی پوست شناخته می شود. در این روش بدون نیاز به عمل جراحی یا استفاده از مواد شیمیایی از طریق تولید لایه های پوستی زیرین به جوانسازی و پاکسازی پوست کمک شده و لک ها و نقاط تیره بر روی پوست رفع خواهد شد.

دستگاه میکرونیدلینگ برقی دکتر پن Pen A1 W

این دستگاه میتواند به سادگی فرآیند میکرونیدلینگ را بر روی پوست انجام داد. سوزن های بکار رفته در داخل آن قابل تنظیم بوده و طولی برابر 25/0 تا 3 میلیمتر دارند که افراد میتوانند با توجه به نیاز خود از آن استفاده کنند. دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن محصول کشور چین است و می تواند انتخاب مناسبی برای مصارف خانگی و حرفه ای باشد.

دستگاه زیبایی خانگی | بهترین دستگاه زیبایی خانگی | خرید دستگاه زیبایی خانگی

قیمت دستگاه زیبایی خانگی

مطمئناً قیمت دستگاه زیبایی خانگی از جمله مهمترین عواملی است که ذهن افراد را در حین خرید به خود مشغول می کند از همین رو باید بدانید که عوامل زیادی در قیمت نهایی موثر است. از جمله اینکه دستگاه مورد نظر شما به چه منظور تهیه شده است. همچنین کارآیی، ویژگی ها، قابلیت ها، تعداد براش ها و همچنین ظرفیت موتور آن از جمله مواردی است که میتواند منجر به افزایش قیمت نهایی محصول شود.

خرید دستگاه زیبایی خانگی

اگر فکر خرید دستگاه زیبایی خانگی را در سر دارید باید بدانید که این روزها سایت های معتبر بسیار زیادی در ایران وجود دارد که میتوان با مراجعه به آنها و مطالعه ویژگی های هر دستگاه نسبت به کارآیی آنها آگاهی پیدا کرده و سپس اقدامات لازم برای خرید محصول را در پیش گیرید.

منبع : فروشگاه تجهیزات پزشکی آرادرما

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    منو اصلی