مزوتراپی لاغری چیست

مطمئنا نکات زیادی را در رابطه با مزوتراپی شنیده اید و به خوبی به این مسئله آگاهی دارید که مزوتراپی در برطرف کردن چین و چروک و حتی جلوگیری از ریزش مو نقشی موثر ایفا می کند. اما تاکنون چیزی در رابطه با مزوتراپی لاغری شنیده اید؟ در واقع این روش، به عنوان یک روش ایمن و بی خطر نزد پزشکان شناخته شده است که با تزریق مواد چربی سوز به ناحیه مورد نظر، چربی های آن ناحیه را از بین خواهد برد. از جمله شایع ترین مناطقی که از این روش برای از بین بردن چربی ها مورد استفاده قرار میگیرد، شکم، پهلوها، ساق و بازوها می باشد. با توجه به اهمیت این موضوع در نظر داریم توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

مزوتراپی لاغری چیست

مزوتراپی شکم، بازو، غبغب

وقتی صحبت از بین بردن چربی های ناحیه شکم، بازو و غبغب می شود، اکثر افراد این روش را با لیپوساکشن اشتباه میگیرند اما نکته اینجاست که مزوتراپی لاغری تنها با تزریق مواد چربی سوز میتواند افراد را به نتیجه دلخواه برساند. این داروها که به دو شکل در بازار موجود می باشد به کوکتل ها که به صورت اماده بوده و از چند ماده موثر نظیر عصاره گیاهان و.. تقسیم می شوند و ترکیب مختلف چند ماده به صورت مجزا دسته بندی می شوند. برای اینکه بتوانید در این طی انجام این روند آن نتیجه ای که در نظر دارید را بدست آورید حتما با پزشک مربوطه جلسه مشاوره ای را ترتیب دهید و نسبت به تمامی نکات لازم که چربی سوزی و درمان سلولیت را برای شما به همراه دارد اطلاع پیدا کنید.

مزوتراپی شکم پهلو

تجربه مزوتراپی

مراقبت های پس از مزوتراپی لاغری

بسیاری از پزشکان بر این عقیده اند که مراقبت های پس از مزوتراپی لاغری، بخشی از روند درمان بوده و در رسیدن به نتیجه دلخواه نقش موثری دارد. از همین رو در این بخش به معرفی این موارد می پردازیم:

 • اثرگذاری مزوتراپی لاغری بلافاصله پس از انجام آن احساس خواهد شد.
 • به مدت سه روز به استراحت در منزل بپردازید.
 • به مدت یک الی دو روز از انجام فعالیت های سخت و طاقت فرسا دوری کنید.
 • این عمل به واسطه اینکه هیچ عوارض و جراحی و حتی پانسمانی را با خود همراه ندارد باعث می شود افراد پس از گذشت سه روز به زندگی عادی خود برگردند.

مزوتراپی شکم پهلو

چه افرادی نمیتوانند مزوتراپی لاغری انجام دهند؟

 • افرادی زیر 18 سال سن دارند
 • آن دسته از افرادی که نسبت به تزریق اولیه عوارض نشان داده اند.
 • افرادی که از بیماری خود ایمنی همانند لوپوس رنج می برند
 • بیماران مبتلا به عفونت های فعال یا مزمن و حاد
 • آن افرادی که در برهه ای از زمان با افزایش وزن شدید روبرو شده اند.

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  منو اصلی